preloader
     

Joanna Kilijańska

OF COUNSEL | DORADCA PODATKOWY

Kontakt

joanna.kilijań

Licencjonowany doradca podatkowy z wieloletnim stażem w samodzielnej obsłudze klientów korporacyjnych i podmiotów z sektora publicznego. Od 2013 r. prowadzi zespół podatkowy.

Doświadczenie zawodowe w pierwszych latach pracy budowała w zespołach doradztwa podatkowego dużych korporacji consultingowych należących do tzw. “Wielkiej Czwórki”. W ramach własnej kancelarii doradztwa podatkowego, a następnie jako Partner zarządzający działem podatkowym w Kancelarii SQUARE, zbudowała trwałe relacje z klientami, oparte na wzajemnym zaufaniu i pełnym zaangażowaniu w powierzone sprawy.

Reprezentuje klientów w postępowaniach podatkowych i przed sądami administracyjnymi w zakresie szerokiej specjalizacji w sprawach dotyczących podatków pośrednich (ze szczególnie bogatym doświadczeniem w sprawach dotyczących rozliczeń VAT), podatków lokalnych (przede wszystkim w podatku od nieruchomości) oraz podatków dochodowych. Świadczy usługi stałego wsparcia podatkowego dla pracowników działów księgowych i prawnych w spółkach prawa handlowego oraz w jednostkach samorządu terytorialnego. Prowadzi szkolenia podatkowe. Współuczestniczy w pozyskaniu dofinansowań ze środków zewnętrznych na projekty inwestycyjne przedsiębiorców i podmiotów z sektora publicznego.