6 maja 2019 w Blog

SQUARE TEAM bierze udział w Biegu Firmowym 2019!

Bieg Firmowy 2019 jest sztafetą o łącznej długości ok. 25 km, w której każdy z 5 uczestników będzie miał do przebiegnięcia ok. 5 km. W tym roku Bieg Firmowy 2019 odbędzie się w dwóch turach po 5000 zawodników. Pierwsza tura biegu rozpocznie się o godzinie 10:00, druga zaplanowana jest z kolei na godzinę 14:00.

Celem imprezy jest nie tylko promowanie biegania jako doskonałej formy aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia, a także integracji w środowisku zawodowym poprzez wspólne podejmowanie aktywności fizycznej, ale przede wszystkim – cel charytatywny. Dochód z biegu przeznaczony zostanie bowiem na leczenie, rehabilitację oraz sprzęt rehabilitacyjny dla podopiecznych Fundacji Everest, będącej organizatorem wydarzenia.

Do 2018 r. odbyło się 11 edycji Biegu Firmowego, w których łącznie wzięło udział aż 34 tysiące pracowników z ponad 900 firm.

Bieg Firmowy to nie tylko impreza biegowa i wspaniałe sportowe wydarzenie we Wrocławiu, ale okazja do wspólnej integracji. To sportowy piknik, na którym z pewnością nie zabraknie atrakcji nie tylko dla samych zawodników, ale również ich rodzin i kibiców.

Wszystkich chcących kibicować SQUARE Team oraz innym drużynom w biegowej rywalizacji serdecznie zapraszamy!

Materiały zamieszczone na stronie internetowej Kancelarii Prawnej SQUARE mają charakter informacyjny i nie stanowią porady prawnej. Kancelaria Prawna SQUARE, ani jej pracownicy, nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych materiałach oraz ewentualne działania podjęte w oparciu o takie materiały.
Osoby zainteresowane uzyskaniem porady prawnej lub informacji dotyczących kwestii poruszonych na stronie proszone są o skontaktowanie się bezpośrednio z Kancelarią Prawną SQUARE poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail lub telefonicznie na numer wskazany w stopce.

The materials and information posted on the SQUARE Legal website are provided for general information purposes only and do not constitute legal advice. SQUARE Legal and its employees are not responsible for any errors or deficiencies in the posted materials or information, and any actions taken based thereon.
Should you be interested in obtaining legal advice or information on issues discussed on the SQUARE Legal website, do not hesitate to contact us directly via phone, online contact form or e-mail.