26 marca 2019 w Wydarzenia

Mecenas Grzegorz Rutkowski prowadzi zajęcia na studiach MBA organizowanych przez WSH we Wrocławiu!

Podobno najwięcej się uczymy, ucząc innych. Dlatego jeden z najdłużej współpracujących z nami prawników, r. pr.  Grzegorz Rutkowski postanowił wypróbować tę teorię w praktyce. Podjął się przeprowadzenia serii zajęć w języku angielskim z zakresu Business Law w ramach zajęć na studiach MBA na Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Jego doświadczenie z zakresu prawa gospodarczego, prawa o ochronie danych osobowych, jak i prawa autorskiego daje studentom jedyną w swoim rodzaju okazję, by poznać ramy prawne rządzące światem biznesu od kuchni. Natomiast mnóstwo świeżych idei oraz rozwiązań dotyczących prowadzenia biznesu, wynikłych w dyskusjach prowadzonych na zajęciach jest tym, co zdaniem mecenasa Rutkowskiego, jest równie wartościowym rezultatem owego projektu.

Ze strony Kancelarii życzymy powodzenia w rozwoju działalności dydaktycznej!

Materiały zamieszczone na stronie internetowej Kancelarii Prawnej SQUARE mają charakter informacyjny i nie stanowią porady prawnej. Kancelaria Prawna SQUARE, ani jej pracownicy, nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych materiałach oraz ewentualne działania podjęte w oparciu o takie materiały.
Osoby zainteresowane uzyskaniem porady prawnej lub informacji dotyczących kwestii poruszonych na stronie proszone są o skontaktowanie się bezpośrednio z Kancelarią Prawną SQUARE poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail lub telefonicznie na numer wskazany w stopce.

The materials and information posted on the SQUARE Legal website are provided for general information purposes only and do not constitute legal advice. SQUARE Legal and its employees are not responsible for any errors or deficiencies in the posted materials or information, and any actions taken based thereon.
Should you be interested in obtaining legal advice or information on issues discussed on the SQUARE Legal website, do not hesitate to contact us directly via phone, online contact form or e-mail.