20 maja 2019 w Blog, Wydarzenia

Bieg Firmowy 2019 – udany debiut drużyny SQUARE!

10 tysięcy osób, 1841 drużyn, a w tym SQUARE wzięło udział w 12 edycji charytatywnego Biegu Firmowego, który odbył się w dniu 18 maja 2019 r. na terenie AWF oraz Stadionu Olimpijskiego. Przy okazji imprezy zbierane były pieniądze na pomoc w leczeniu i rehabilitacji piątki podopiecznych wrocławskiej Fundacji Everest.

W sobotnich zawodach udział brały pięcioosobowe drużyny reprezentujące wrocławskie firmy, instytucje oraz kancelarie. Każdy zawodnik wchodzący w skład pięcioosobowej sztafety musiał przebiec pięciokilometrową trasę w okolicach wrocławskiego Stadionu Olimpijskiego. Chętnych do wzięcia udziału w imprezie biegowej było tak dużo, że organizatorzy zmuszeni byli podzielić bieg na dwie tury.

Cel zawodów był bardzo szczytny – dochód z biegu przeznaczony zostanie na leczenie, rehabilitację lub sprzęt rehabilitacyjny dla podopiecznych Fundacji Everest.

Drużyna SQUARE w swoim debiucie w biegu firmowym osiągnęła świetne wyniki, plasując się na 66 miejscu w sztafecie mieszanej na 1286 drużyn oraz 151 miejscu w klasyfikacji OPEN na 1841 drużyn.

Najlepszy z pośród zawodników SQUARE, Tomasz Tomczak dobiegł do mety w imponującym stylu z wynikiem 00:19:04.

SQUARE Team dopiero co zakończył tegoroczne zmagania, a już z zapałem patrzy w przyszłość i ma nadzieję na jeszcze lepsze rezultaty za rok. Widzimy się na starcie!

Materiały zamieszczone na stronie internetowej Kancelarii Prawnej SQUARE mają charakter informacyjny i nie stanowią porady prawnej. Kancelaria Prawna SQUARE, ani jej pracownicy, nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych materiałach oraz ewentualne działania podjęte w oparciu o takie materiały.
Osoby zainteresowane uzyskaniem porady prawnej lub informacji dotyczących kwestii poruszonych na stronie proszone są o skontaktowanie się bezpośrednio z Kancelarią Prawną SQUARE poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail lub telefonicznie na numer wskazany w stopce.

The materials and information posted on the SQUARE Legal website are provided for general information purposes only and do not constitute legal advice. SQUARE Legal and its employees are not responsible for any errors or deficiencies in the posted materials or information, and any actions taken based thereon.
Should you be interested in obtaining legal advice or information on issues discussed on the SQUARE Legal website, do not hesitate to contact us directly via phone, online contact form or e-mail.